МінТОТ почало виплачувати компенсації звільненим з полону

Виплати стартували вже минулого тижня

Обмін полоненими і їх зустріч, 27 грудня 2017 рік Страна.ua

Звільнені з полону бойовиків "ДНР/ЛНР" вже почали отримувати компенсації. Про це заявила глава Управління з питань переселенців та гуманітарного співробітництва МінТОТ Ірина Калупаха, передає "Радіо Свобода".

Вона заявила, що вже найближчим часом фінансову допомогу буде виплачено всім звільненим.

"Тут не буде, що всі отримають допомогу в один день. Звільнені з полону зверталися в різний час: на місяць раніше чи на місяць пізніше", – повідомила вона і підкреслила, що йдеться не про термін у півроку, а всі виплати буде здійснено приблизно протягом місяця.

Новини за темою: Клімкін: Лавров на зустрічі "нормандської четвірки" визнав, що обмін полоненими - не політична проблема

Самі звільнені відзначають, що найбільш гостру необхідність у фінансовій допомозі відчували в перші місяці після звільнення, коли багато хто з них зіткнувся з тим, що не має коштів, роботи і навіть житла, однак обіцяних виплат компенсацій довелося чекати півроку.

Раніше вже виплатили компенсації місцеві бюджети: адміністрація Донецької області виділила по 50 тис. з місцевого бюджету, в Луганській і Львівській областях - по 8 тис. грн.

На державному рівні пакетами документів для виплат займається Мінсоцполітики, яке за підсумками перевірки на благонадійність схвалює виплату, однак самі кошти перебувають під контролем Міністерства з питань тимчасово окупованих територій.

Новини за темою: З полону бойовиків повернули студента, захопленого за підняття українського прапора над школою в Луганську

Нагадуємо, 73 українських заручників було звільнено 27 грудня 2017 року.

Джерело: Радио Свобода

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів