Міносвіти змінило правила реєстрації на ЗНО: Школярі зобов'язані надати ID-картку

Особи, які не мають можливості отримати ID-картку, винесені в окремі категорії з власними умовами реєстрації

Фото з відкритих джерел

Згідно з оновленими правилами реєстрації на Зовнішнє незалежне оцінювання школярі, які бажають пройти ЗНО, повинні будуть надати ID-картку. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

"Зокрема, школярі, яким виповнилось 14 років, повинні своєчасно звернутися для оформлення ID-картки... Для школярів своєчасне оформлення паспорта необхідно, адже його копію потрібно подавати в комплекті документів для реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання", - повідомляють у відомстві.

Новини за темою: МОЗ змінило умови прийому абітурієнтів до медичних вишів

У правилах виділено кілька категорій осіб, які можуть використовувати для реєстрації інші документи - так, особи, що проживають на окупованих територіях, можуть обійтися свідоцтвом про народження, іноземці та особи без громадянства - копією паспорта або документа, що посвідчує особу, біженці - копією довідки про звернення за захистом в Україні.

До того ж особи з окупованих територій, які є учнями освітніх закладів на підконтрольній території Україні, у разі втрати документа, що засвідчує особу, без можливості його відновити, можуть надавати довідку від навчального закладу з фотографією.

Новини за темою: Навчання в приватних школах у перспективі може стати доступним для більшості українців

Всі інші громадяни України зобов'язані подавати для реєстрації виключно паспорт.

"Цей документ подається учасником ЗНО для допуску в пункт тестування. Окрім цього, питання своєчасного отримання паспорта є актуальним для тих школярів, які 2019 планують вступати на молодшого спеціаліста або молодшого бакалавра після 9-го класу", - підкреслюють у міністерстві.

Новини за темою: В Україні створять Фонд президента України з підтримки освітніх і наукових програм для молоді

Джерело: Міносвіти України

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів