Міносвіти: До вишів на бюджет зараховано близько 60 тис. абітурієнтів

Остаточні результати вступної кампанії буде оприлюднено у вересні

Фото з відкритих джерел

На цей момент близько половини від запланованої кількості абітурієнтів зараховано до вишів на бюджет. Про це повідомили в прес-службі Міністерства освіти і науки України. 

"У цьому році обсяг держзамовлення в установах, що належать до сфери управління Міносвіти, на підготовку робітників за професіями загальнодержавного значення становить 7888 осіб. З них вже зараховано 3275 абітурієнтів, що становить 42% від прогнозованого обсягу. Прогнозований обсяг регіонального замовлення у цьому році становить понад 110 тис. абітурієнтів. З них вже зараховано 59 867 абітурієнтів, що становить 52% від прогнозованого обсягу", – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що до топ-5 регіонів, які зарахували найбільше абітурієнтів на навчання за кошти регіонального замовлення, ввійшли: Львівська (4863 учнів), Одеська (4134 учнів), Харківська (3816 учнів), Вінницька (3506 учнів) і Дніпропетровська (3464 учнів) області.

У той же час лідерами за зарахуванням абітурієнтів до вишів за рахунок держзамовлення стали Дніпропетровська (380 учнів), Львівська (312 учнів), Полтавська (301 учень) області. У Міносвіти додали, що остаточні результати вступної кампанії буде оприлюднено у вересні.

Нагадаємо, на вступ до вищих навчальних закладів для здобуття освітнього ступеня бакалавра в 2018 році подали заяви 146 тис. 85 абітурієнтів. За підсумками зовнішнього незалежного оцінювання 222 учасники змогли отримати максимальний бал за тест.

У квітні Міносвіти оприлюднило кількість бюджетних місць до вишів у 2018 році - 191,1 тис. осіб.

Списки претендентів на бюджетні місця у вишах було оприлюднено 2 серпня. До 6 серпня включно приймалися документи на зарахування. Після цього стартувало переведення на вакантні місця бюджету. Воно має завершитися до 18 серпня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів