Міноборони: Регулярні війська РФ воюють на Донбасі у другому ешелоні

У безпосередніх зіткненнях з силами АТО беруть участь бойовики

Фото з відкритих джерел

Регулярні російські війська перебувають на сході України переважно в другому ешелоні, а в ході прямих зіткнень з українськими військовими проводять загальне керівництво бойовиками. Про це заявив заступник начальника департаменту інформаційних технологій Міністерства оборони Сергій Галушко, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Коментуючи заяву начальника Генерального штабу Віктора Муженка про те, що українські війська нібито не ведуть бойових дій з регулярними частинами Збройних сил Росії, Галушко пояснив, що ЗМІ поширили слова на цю тему тільки з відкритої частини зустрічі з іноземними військовими аташе.

"Журналісти були лише на першій частині нашої зустрічі в Будинку офіцерів, де було сказано, що в безпосередніх зіткненнях з нашими підрозділами беруть участь тільки незаконні військові формування (НЗФ). Так, там є поодинокі військовослужбовці ЗС РФ - вони керують діями, коригують артилерійський вогонь, здійснюють зв'язок і забезпечують розвідувальне забезпечення. Це не регулярні частини, а радники, інструктори, тобто "граючі тренери". Потім вже, на закритій частині зустрічі, начальник Генштабу сказав, і була проведена презентація начальника військової розвідки, що у другому ешелоні - (воюють) підрозділи регулярних військ РФ, а також підрозділ вогневої підтримки", - сказав Галушко.

Новини за темою:

Раніше український президент Петро Порошенко заявляв, що в Україні діє щонайменше 10 тис. російських солдатів. А також проти Росії були введені США і ЄС та низкою інших країн санкції, адже РФ, згідно з думкою світової громадськості, виступає країною-агресором і фінансує заворушення на Донбасі.

Джерело: Интерфакс-Украина

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів