Мін'юст: Українських тюремників планують оснастити електрошокерами

Раніше тюремники почали носити відеореєстратори

Открытый источник

На сьогодні в Міністерстві юстиції України опрацьовують питання екіпіровки співробітників установ виконання покарань електропровідними спеціальними засобами TASER і телескопічними палицями. Про це в коментарі УНН  повідомив заступник міністра юстиції України Денис Чернишов.

"У рамках впровадження інновацій в системі зміцнення безпеки підрозділів кримінально-виконавчої системи сучасними зразками озброєння, засобами індивідуального захисту опрацьовується питання екіпіровки персоналу сучасними засобами безпеки, зокрема електропровідними спеціальними засобами TASER", - зазначив Чернишов.

Він додав, що електрошокери використовуються багатьма правоохоронними органами в усьому світі, в тому числі й у пенітенціарних установах, і "є одним із найбільш ефективних і безпечних засобів у застосуванні для припинення і запобігання злочинам, бунтам і фізичному опору".

Раніше повідомлялося, що тюремники почали носити відеореєстратори. Зазначалося, що за допомогою портативних відеореєстраторів зафіксовано 1 271 випадок протиправних дій з боку засуджених та інших осіб.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів