Мін'юст cпростував інформацію про намір легалізувати одностатеві шлюби

Раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що Міністерство юстиції розглядає можливість легалізації реєстрації цивільного партнерства для різностатевих і одностатевих пар

Фото з відкритих джерел

Міністерство юстиції України cпростувало інформацію про намір легалізувати одностатеві шлюби. Про це йдеться в повідомленні на сайті відомства.

"Інформація, яка поширюється у ЗМІ щодо подання Міністерством юстиції законопроекту на розгляд Кабінету міністрів України про легалізацію цивільного партнерства для одностатевих пар, не відповідає дійсності", - зазначили у міністерстві.

У відомстві розповіли, що 12 червня на прес-конференції директор директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Владислав Власюк у відповідь на питання щодо легалізації одностатевих шлюбів повідомив таке: "У зв'язку з великою кількістю звернень питання потребує подальшого вивчення та опрацювання і наразі не може бути виконано".

Нагадаємо, в ЗМІ з'явилася інформація, що Міністерство юстиції розглядає можливість легалізації реєстрації цивільного партнерства для різностатевих і одностатевих пар. Такий захід начебто вирішили залишити в плані дій щодо реалізації Національної стратегії в області прав людини.

У 2016 році президентові України Петру Порошенку пропонували заборонити в Україні одностатеві шлюби.

Раніше повідомлялося, що Кабмін в 2017 року представить законопроект про легалізацію громадянських одностатевих шлюбів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів