Міністерство інфраструктури пропонує припинити залізничне пасажирське сполучення з РФ

Такі дії пропонуються в рамках контрзаходів проти дії РФ

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян З відкритих джерел

Міністерство інфраструктури України має намір припинити пасажирські залізничні перевезення в/із Росії, скасування вантажних перевезень поки не розглядається. Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає "Інтерфакс-Україна". 

"Ми підготували низку контрзаходів щодо того, що відбувається з боку Російської Федерації на наших окупованих територіях і в Азовському морі. До цього комплексу заходів входить і припинення залізничного сполучення з Росією. Питання обговорювалося на міжвідомчих робочих зустрічах у Міністерстві інфраструктури. Ми хочемо, щоб це було винесено в площину уряду або Ради національної безпеки та оборони України, щоб відповідне рішення було ухвалено вже на державному рівні", - сказав він. 

Міністр підкреслив, що наразі йдеться лише про припинення пасажирського залізничного сполучення. 

"На цьому етапі ми говоримо про регулярне залізничне пасажирське сполучення. Щодо вантажного сполучення є проблема не тільки в тому, що "Укрзалізниця" втратить істотні надходження до її бюджету, а й із міжнародним законодавством, зокрема з тими зобов'язаннями, які Україна взяла на себе в рамках Світової організації торгівлі. А тому наразі ми цю тему вивчаємо, але не просуваємо", - зазначив він.

Раніше повідомлялося, що Україна планує припинити залізничне пасажирське сполучення з Росією з 1 липня. Однак в "Укрзалізниці" заявляли, що Київ офіційно не ухвалив відповідного обмежувального рішення.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів