Мінінфраструктури про військову форму Омеляна: Він має звання капітана, але звідки взяв форму - невідомо

ЗМІ спробували з'ясувати, форму якого підрозділу використовував міністр і скільки комплектів він має в наявності

Володимир Омелян Мінінфраструктури України

Мінінфраструктури у відповідь на журналістський запит відповіло, що не знає, де Омелян взяв військову форму і скільки у нього її комплектів, передають "Українські новини".

"Міністр інфраструктури Володимир Омелян пройшов військову підготовку у Львівському державному університеті ім. Івана Франка, що є проходженням військової служби у відповідності зі статтею 2 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", та отримав військове звання молодшого лейтенанта запасу. В даний час міністр інфраструктури України Володимир Омелян має військове звання капітана", - сказано у відповіді міністерства.

На питання про приналежність військової форми, яку використав міністр, до якого-небудь підрозділу або військового формування, а також про кількість комплектів форми Мінінфраструктури інформацію не надало.

Як відомо з біографії Омеляна, він не проходив військову службу в Україні.

Відзначимо, вперше у військовій формі міністр інфраструктури з'явився на нараді щодо воєнного стану 27 листопада. Відповідні фото досі опубліковано на сайті відомства. 

У Міністерстві оборони зазначили, що Омелян не має права на носіння військової форми одягу навіть під час воєнного стану.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів