Мінінфраструктури готує список санкцій проти компаній за будівництво Керченського мосту

Україна також інформує про ці компанії країн-союзників

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян З відкритих джерел

Міністерство інфраструктури України відстежує всі компанії, що працюють на об’єктах будівництва Керченського мосту в анексованому Росією Криму, та готує список санкцій проти них. Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передають "Крим.Реалії".

"Ми відстежуємо всі підрядні організації, які працюють на цьому об’єкті і включаємо їх до списку санкцій. Інформуємо також й інші держави, союзників України щодо включення компаній у чорний список. Що стосується самої техніки, тут питання інше. Якщо це були прямі контакти, ми реагуємо. А якщо були закупівлі з третіх-четвертих рук, реагувати складніше, оскільки це не був прямий контакт з виробником", – сказав міністр.

Новини за темою: Луценко: Україна звернеться до Чорноморського співробітництва, якщо підтвердиться загроза екологічної катастрофи через Керченський міст

Відзначимо, що через роботи з будівництва Керченського мосту в порт Маріуполя не можуть зайти 144 судна. В результаті Україна щорічно втрачає 250 млн гривень прибутку.

Новини за темою: В окупованому Криму заявляють про зрив термінів будівництва дороги до Керченського мосту

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів