Мінінформполітики опублікувало список сайтів, які загрожують інформбезпеці України

У перелік увійшли 20 доменних імен

Міністерство інформаційної політики оприлюднило список сайтів, які рекомендує закрити у зв'язку з їх загрозою для інформаційної безпеки України. Відповідний список розміщений на сайті відомства.

У перелік увійшли 20 доменних імен, які, згідно з документом, "містять інформацію, яка має ознаки забороненої до поширення відповідно до норм українського законодавства".

Зокрема, до переліку увійшли ресурси: rusvesna.su, rusnext.ru, news-front.info, novorosinform.org, nahnews.org, antifashist.com, antimaydan.info, lug-info.com, novorossia.today, comitet.su, novoross.info, freedom.kiev.ua, politnavigator.net, odnarodyna.org, asssr.info, ruspravda.info, on-line.lg.ua, uscrimea.ru, c-pravda.ru, 1tvcrimea.ru.

Перелік був напрацьований робочою групою при МІП під керівництвом заступника міністра Дмитра Золотухіна, і розглянутий експертною радою при відомстві. На даний момент його передали в Службу безпеки України.

Раніше в МІП зазначили, що відомство не вносило пропозицій про введення санкцій проти російських соціальних мереж, компаній "Яндекс" та Mail.ru.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...