"Мільйони туристів" і "новий рекорд": Українські прикордонники спіймали окупаційну владу на брехні

Аналіз ДПСУ свідчить про відсутність тенденції до збільшення відвідування півострова

Фото з відкритих джерел

Окупаційна влада у Криму намагається "прикрасити" факти щодо туристичного сезону і повідомляє про рекордні 6,1 мільйонів туристів, з яких близько 1 мільйона українців. Проте аналіз результатів оперативно-службової діяльності Держприкордонслужби свідчить про відсутність тенденції до збільшення відвідування Криму, повідомила прес-служба ДПСУ.

"В той же час статистика окупантів намагається намалювати "туристичний рекорд Криму". Варто відмітити, що вони рахують виключно для картинки і всіх, хто перетинає адмінкордон, зараховують як туристів. З'їздив на материк з Криму, а потім повернувся – турист, провідав батьків чи рідних – турист", - заявили у ДПСУ.

Новини за темою: Українські туристи другу добу не можуть вилетіти з італійського Ріміні

Загалом протягом 9 місяців 2018 року на адмінкордоні з тимчасово окупованим півостровом прикордонним відомством зафіксовано 2 мільйони перетинів громадянами. При цьому кількість перетинів адмінкордону українцями на виїзд до ТОТ АРК становила 996 тис. разів і залишилася на рівні попереднього року, а от у напрямку материкової України ця кількість зафіксована на рівні 1,011 млн разів і має тенденцію до збільшення (на 3%).

Крім того, для порівняння упродовж саме туристичного сезону з травня по вересень цього року на адмінкордоні з окупованим Кримом зафіксовано 1,4 мільйона перетинів, з яких 690 тисяч разів громадянами України в напрямку півострова і 713 тисяч разів із Криму.

Новини за темою: Перші українські туристи прибули до Туреччини за ID-паспортами

Аналіз пропускних операцій у 2015-2017 роках показує сталу тенденцію до зменшення пасажиро-транспортного потоку і відвідування громадянами окупованого півострова.

Як повідомлялося, Україна заявила в ООН про безпрецедентну мілітаризацію Криму Росією.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів