Металурги просять Гройсмана втрутитися в ситуацію навколо страйку УЗ

В Асоціації відзначили, що сьогодні спостерігаються ускладнення внаслідок страйку машиністів локомотивів

Федерація металургів України і Об'єднання підприємств "Укрметалургпром" застерігають прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана про катастрофічні наслідки "італійського" страйку працівників локомотивних депо, а також закликали главу Кабінету міністрів взяти під особистий контроль ситуацію на УЗ. 

Про це йдеться у спільному листі Сергія Біленького, голови ФМУ, і Олександра Каленкова, президента ВП "Укрметалургпром" до прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, першого віце-прем'єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва, віце-прем'єр-міністрора Володимира Кистиона і міністра інфраструктури Володимира Омеляна, текст якого має в своєму розпорядженні Бізнес-портал uaprom.

"Одним з визначальних чинників ефективної та безперебійної роботи гірничорудних і металургійних підприємств є забезпечення своєчасних і у повному обсязі поставок сировини і вивезення готової продукції залізничним транспортом. А це, у свою чергу, багато в чому залежить від забезпечення маршрутів локомотивною тягою, і будь-які ускладнення у цьому питанні призводять до негативних наслідків", - сказано в документі.

При цьому Асоціації зазначили, що сьогодні як раз і спостерігається зазначене ускладнення внаслідок страйку машиністів локомотивів, яка розпочалася 14 травня поточного року одночасно в кількох залізничних депо, підпорядкованих ПАТ "Укрзалізниця", зокрема, Кременчуцькому, Синельниківському, Коростенському, Полтавському, Дарницькому, Тернопільському, Здолбуновскаом, яких підтримали й працівники локомотивного депо Кривий Ріг.

"Зрозуміло, що в демократичній країні природним є захист працівниками своїх прав усіма дозволеними засобами, в тому числі, і шляхом страйку, однак протягом вже чотирьох (!) днів з моменту її початку ситуація аж ніяк не змінилася, в результаті чого зараз значна кількість вантажоперевезень заморожено з наслідками", - зазначають автори листа.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів