Мери Сміли та Шепетівки не зверталися до Верховної Ради по допомогу, - Гончаренко

Ситуація, що склалася, буде найближчим часом вирішена центральною владою

Олексій Гончаренко "112 Украина"

Народний депутат від фракції"Блок Петра Порошенка" Олексій Гончаренко заявив, що не отримував жодних звернень від мерів Сміли та Шепетівки з приводу ситуації з опаленням у містах. Про це він повідомив в ефірі "112 Україна".

"Я, як народний депутат України, секретар комітету з місцевого самоврядування, до якого вони також могли звертатися, можу офіційно сказати, що на моє ім'я не надходило жодних звернень від мера Сміли, ні від мера Шепетівки, та на наш комітет вони не надходили. Тому все це розмови ... Цим треба було займатися не в ту хвилину, як пішов сніг і температура впала до нуля. Було зрозуміло, що є системна проблема в місті з цим приватним постачальником. Якщо б у Смілі, Шепетівці, де завгодно, мер зібрав би прес-конференцію, де є мільйон засобів привернути до себе увагу, і сказати, що він не може впоратися з цією проблемою і попросити допомоги. Сьогодні я чую якусь безпорадність", - заявив він.

"Ніколи в житті не чув про цю проблему. Зараз все закінчиться тим, що центральна влада вирішить це питання. І не можуть залишитися жителі Сміли, незважаючи на те, як і що робить мер, залишитись заручниками цього. Я особисто завтра зроблю відповідні депутатські звернення, і буду завтра це питання проясняти для себе. Але люди повинні дати відповідь і дати оцінку таким керівникам", - підсумував депутат.

Нагадаємо, у Смілі через відсутність теплопостачання місцеві жителі вийшли на мітинг до будівлі міської ради, а також перекрили дорогу, яка веде до Києва. За словами прес-секретаря поліції області, рух у місті вже відновлено.

Раніше Смілянська міськрада ухвалила рішення про запровадження надзвичайного стану в місті. Місцева влада покладає провину на компанію "Енергоінвест", яка має борги перед постачальниками газу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів