Прокуратура повідомила про нову підозру меру Черкас Бондаренку

Прокуратура підозрює Бондаренка в зловживанні владою

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко Телеканал АНТЕНА

Прокуратура повідомила про підозру у зловживанні владою, що спричинило тяжкі наслідки, меру Черкас Анатолію Бондаренку. Про це повідомляється на сайті прокуратури Черкаської області.

У понеділок, 8 жовтня, меру Черкас повідомлено нову підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою, тобто умисне, з метою одержання будь-якої неправомірної вигоди для юридичної особи, використання службовою особою влади всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки громадським інтересам) КК України.

"Досудовим розслідуванням встановлено, що підозрюваний, будучи посадовою особою органу місцевого самоврядування, у липні 2017 року підписав і направив до суду лист про відкликання апеляційної скарги в господарській справі за позовом Черкаської міської ради до приватного підприємства, яке займається будівництвом, про стягнення боргу у зв'язку з невиконанням зазначеним підприємством умов договору оренди щодо термінів початку будівництва та розірвання договору", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: У Черкаській області напали на депутата

На підставі вищевказаного листа Київським апеляційним господарським судом апеляційну скаргу Черкаської міської ради було залишено без розгляду, що зробило неможливим стягнення з орендаря заборгованості в бюджет міста.

У прокуратурі зазначають, що зазначені дії міського голови спричинили тяжкі наслідки інтересам Черкаської міської ради у вигляді недоотриманих доходів загального фонду бюджету міста у розмірі понад 447 тис. гривень.        

Зараз вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Нагадаємо, що це вже друга підозра меру Черкас Анатолію Бондаренку. 4 жовтня прокуратура повідомила йому про підозру у створенні штучних перешкод у роботі депутатів Черкаської міської ради.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів