"Мерія" Севастополя призупинила видачу землі "Нічним вовкам"

Ділянка виділялася для розміщення "багатофункціонального спортивно-патріотичного центру екстремальних видів спорту"

З відкритих джерел

Влада анексованого Росією Севастополя призупинила процес видачі землі російському байкерському клубу "Нічні вовки". Про це заявив "губернатор" міста Сергій Меняйло, повідомляє прес-служба "законодавчих зборів" Севастополя.

"Губернатор доповів парламентаріям про призупинення дії постанови уряду про надання МАНО (молодіжна автономна некомерційна організація, - ред.) "Нічні вовки" земельної ділянки площею 2,655 квадратних кілометри в районі гори Гасфорта для розміщення багатофункціонального спортивно-патріотичного центру екстремальних видів спорту", - йдеться в повідомленні.

Так, Меняйло заявив, що має намір запросити у клубу концепцію розміщення спортивно-патріотичного центру у вищевказаному місці.

Новини за темою: Поліція в Севастополі розігнала мітинг проти "беззаконня місцевої влади"

"Губернатор пояснив, що призупинення дії постанови про оренду ділянки дозволить ретельніше підійти до всієї документації району гори Гасфорта", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося про те, що "мерія" Севастополя надала російським байкерам в оренду земельну ділянку "для розміщення багатофункціонального спортивно-патріотичного центру екстремальних видів спорту".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів