Мера Полтави Мамая відправили у відставку на таємному голосуванні

Рішення шляхом таємного голосування підтримали 29 з 42 депутатів міськради

пресс-служба Полтавского горсовета

Депутати Полтавської міськради відправили у відставку полтавського міського голову Олександра Мамая. Відповідне рішення підтримали 29 з 42 депутатів міськради. Про це повідомляє місцеве інтернет-видання "Полтавщина".

Під час позачергової сесії міськради 14 вересня депутати визнали незадовільною роботу мера і достроково припинили його повноваження. Це рішення шляхом таємного голосування підтримали 29 з 42 депутатів міськради, тобто усі, хто взяв участь у голосуванні.

Питання щодо висловлення недовіри меру внесли з голосу, за пропозицією депутата Едуарда Волкова. Підставами для такого рішення стали нібито численні порушення Конституції та законів України, прав і свобод громадян, які, за словами Волкова, розписані на 31 сторінці рішення. Серед них мер Мамай: допускав порушення Конституції та законів, прав і свобод громадян; неодноразово порушував порядок скликання сесій; не виніс на розгляд міськради кандидатуру керуючого справами секретаря виконкому та інші.

Новини за темою: Мер Полтави Мамай написав заяву в поліцію через пошкодження дверей у свій кабінет

Припиненню повноважень Мамая передувало звільнення секретаря міськради, заступників міського голови та розпуск чинного складу виконкому.

Нагадаємо, Олександр Мамай вперше був обраний міським головою Полтави у жовтні 2010 року. Він отримав підтримку 61,64% виборців. У липні 2012 року Олександр Мамай змінив членство в партії "Совість України" на квиток "Партії регіонів". Вдруге міським головою Полтави його обрали у жовтні-листопаді 2015 року. У другому турі виборів він отримав підтримку 62,56% виборців.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів