Мер Сміли: В місті повністю закрито школи, дитячі садочки та лікарня

Він закликав уряд розібратися в ситуації із залученням судової влади

Мер Сміли Черкаської області Олексій Цибко comments.ua

У Смілі у зв'язку з відсутністю опалення закрито школи, дитячі садки та лікарні. Про це заявив міський голова Алекей Цибко в ефірі "112 Україна".

"Школи закриті, дитсадки закриті, лікарню вчора закрили. Я зі сльозами на очах бачив, як хворих людей, які не можуть самостійно пересуватися, вивозили, з усієї Черкаської області 36 карет "швидкої" приїхали. Я дуже вдячний мерам міст, які надали таку можливість і допомогли транспортувати і евакуювати з цього епіцентру цих людей", - розповів він.

Цибко закликав уряд розібратися з ситуацією із залученням судової ситсемы і відновити подачу тепла в місті.

"Давайте включимо тепло, давайте зайдемо в судові позови і розберемося іменем України. Якщо винен я - посадіть мене. Якщо винен той же "Енергоінвест", який грабував це місто, якого ми вигнали, який залишив нам ці борги - будь ласка, нехай несе відповідальність за гроші, які знаходяться на Кіпрі. СБУ, МВС можуть розібратися за 2 дні, куди пішли кошти і хто був у частці", - заявив мер.

Також він прокоментував зауваження міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко про премії, які виділялися у Смілі, і запросив журналістів до себе додому.

"Там про премії кажуть, що виділялися. Так, дійсно виділялися людям премії, але не в таких розмірах, як говорив Зубко. Давайте подивимося, де живе Зубко, зайдемо в квартиру Зубко, і де живу я, мер Сміли. З камерами я запрошую вас завтра, я не встигну ніякої ремонт зробити. Я живу в маминій кімнаті, я там народився і виріс", - підкреслив він.

Нагадаємо, у Смілі через відсутність теплопостачання місцеві жителі вийшли на мітинг до будівлі міської ради, а також перекрили дорогу, яка веде до Києва. За словами прес-секретаря поліції області, рух у місті вже відновлено.

Раніше Смілянська міськрада ухвалила рішення про запровадження надзвичайного стану в місті. Місцева влада покладає провину на компанію "Енергоінвест", яка має борги перед постачальниками газу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів