Мер Дрогобича вибачився за удар кулаком в обличчя чоловіка і заявив, що його ображали

За його словами, в оприлюдненому відео міститься лише "нарізка" і не відображені всі обставини

Тарас Кучма\Facebook

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма вибачився за те, що вдарив в обличчя чоловіка під час зустрічі з громадою. Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна". 

"Як міський голова я не мав права так чинити, я вже попросив вибачення у всіх, в першу чергу, у дрогобицької громади, тому що я її представляю. Чисто по-людськи, коли вас принижують і постійно звинувачують в тому, чого немає, будь-які слова в нашій державі, коли ображають будь-якого і за це не несуть жодної відповідальності - просто стає страшно...", - сказав він. 

Він додав, що в оприлюдненому відео міститься лише "нарізка", а не всі обставини. 

"Там тільки нарізка, я думаю, якщо б все побачили, що було сказано у мій адрес і що мені ще нашіптували після інциденту, я думаю про це не можна і говорити. Я пообіцяв громаді, що більше таких речей я робити не буду, тому що я їхнє обличчя", - додав мер. 

Нагадаємо, що міський голова Дрогобича Львівської області Тарас Кучма під час зустрічі з громадою вдарив одного з чоловіків. Інцидент стався, коли до мера прийшла громада з питанням про незаконне звалище на одному з комунальних підприємств міста. Один чоловік назвав Тараса Кучму "злодієм і бандитом", після чого сталася сварка. 

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів