Медики психоневрологічного диспансеру у Львові виступають проти приєднання до обласної лікарні

Керівник Львівської обласної організації партії "За життя" Інна Іваночко обіцяє звернутися до суду у разі об'єднання двох медзакладів

У психоневрологічному диспансері у Львові працюють 250 спеціалістів та лікуються 14 тисяч пацієнтів. Усі вони опинилися у підвішеному стані, оскільки їх медзаклад хочуть об'єднати з обласною лікарнею.
 
"Це проект рішення обласної ради. У ньому звучало, що диспансер наш припиняє своє існування шляхом приєднання до обласної клінічної психіатричної лікарні", - говорить головний лікар обласного клінічного психоневрологічного диспансеру Володимир Яєчник.
 
Ця новина обурила колектив медзакладу.
"Диспансер відрізняється від психіатричної лікарні, наприклад, у Львові, на вулиці Кульпарківській, тим, що виконує абсолютно різні функції. Диспансер виконує функції спостереження, супроводу. Як би це мало виглядати в перспективі абсолютно незрозуміло", - говорить Яєчник.
 
Керівник Львівської обласної організації партії "За життя" Інна Іваночко підозрює, що подібне об'єднання двох медзакладів може закінчитися продажем будівлі диспансеру у приватну власність.
 
"Сьогодні нібито вони державні, а завтра вони попадають на якісь тендери і попадають у приватні руки. Ми всіма силами будемо допомагати в юридичному питанні, якщо рішення таке буде прийнято, то звичайно ми будемо подавати судовий позов і відстоювати права та інтереси цих громадян", - говорить Іваночко.
 
Медики психоневрологічного диспансеру підкреслюють, приєднання до обласної лікарні буде великим стресом для пацієнтів.
 
Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів