McDоnald's обіцяє прибрати з продуктів штучні консерванти, ароматизатори та барвники

McDonald's бере курс на здорове харчування, тому відмовляється від використання штучних інгредієнтів для приготування своїх продуктів. Насамперед на натуральні продукти переведуть ресторани в США. Якщо експеримент буде вдалим, McDonald's впроваджуватиме здорове харчування в інших країнах.

Открытый источник

Компанія McDonald's відмовиться від штучних інгредієнтів, насамперед консервантів, ароматизаторів і барвників, для приготування продуктів в американських ресторанах мережі. Про це йдеться в заяві компанії.

Фірмові бургери McDonald's, а також дитяче меню більше не міститимуть штучних добавок, наприклад, пропіонат кальцію або бензоат натрію.

McDonald's прагне позбутися репутації "фаст-фуду", тому бере курс на здорове харчування. Мережа ресторанів намагається залучити споживачів, які прискіпливо ставляться до їжі, і не хочуть вживати штучні добавки, що можуть негативно впливати на здоров'я. Аналітики вважають, що лише такий крок дозволить компанії повернутися до зростання продажів на американському ринку.

Новини за темою: Трамп підтримав ідею відкриття мережі McDonald's у КНДР

Навесні цього року McDonald's у США став використовувати свіже, а не заморожене м'ясо для приготування бургерів, і перейшов на використання вершкового масла замість маргарину.

Несподівана проблема виникла з маринованими огірками, які використовують у бургерах McDonald's. Щоб позбутися штучних добавок при їхньому приготуванні, зберігши фірмовий смак, знадобиться більше двох років, попереджають у компанії.

Водночас відмова від штучних інгредієнтів та їхня заміна натуральними скоротить термін зберігання продуктів або потребуватиме їхнього додаткового заморожування.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів