Матіос: Слідство отримало кілька десятків тисяч файлів інформації у справі публікації "списку 47"

Подробиці кримінального провадження Матіос відмовився коментувати

Головний військовий прокурор України Анатолій Матіос в ефірі "112 Україна". 112.ua

Інформація, отримана слідством в рамках провадження щодо видання "Страна" щодо публікації "списку 47", становить до кількох десятків тисяч файлів. Про це повідомив головний військовий прокурор Анатолій Матіос у програмі "Вечірній прайм" на телеканалі "112 Україна". 

"Хочу сказати, це єдине, що я прокоментую, інформація, отримана слідством та підтверджена, що це належним чином отримана інформація у вигляді доказів, становить до кількох десятків тисяч файлів", - повідомив він. 

Зазначимо, що подробиці кримінального провадження Матіос коментувати відмовився. 

"Я не бачу сенсу будь-що коментувати саме з приводу як запитання, так і передумов, які послугували реєстрації кримінального провадження за оприлюднення списку. Чому? Ми робимо рутинну роботу спільно з співробітниками СБУ… Глибина моєї обізнаності у цій ситуації, напевно, одна з найбільших, але ще раз наголошую, що коментувати це не вважаю за потрібне, оскільки йде рутинна робота", - сказав прокурор. 

Раніше повідомлялося, що СБУ відкрила кримінальне провадження за фактом розголошення імен зі "списку 47". Перед цим список з іменами потенційних жертв опублікувало видання "Страна". 

Пізніше повідомило BBC з посиланням на представників прес-служби СБУ, що список, опублікований виданням "Страна", автентичний списку, отриманому в ході спецоперації

Юрій Луценко також заявляв, що спецслужби отримали 47 список потенційних жертв від оточення Бориса Германа, якого підозрюють в організації вбивства" Бабченка. Більшість людей у ньому - журналісти.

Перед цим мова йшла про 30 імен. Генпрокурор пообіцяв надати їм охорону. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів