Матіос: На полігоні змоделювали "теракт Савченко і Рубана"

Також він заявив, що Надія Савченко приносила в будівлю Верховної Ради мінімум три гранати.

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос в ефірі телеканалу "112 Україна" 112.ua

Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що 10 травня було проведено експертне відтворення на полігоні теракту у Верховній Раді, який планували здійснити нардеп Надія Савченко і Володимир Рубан. Про це він сказав в ефірі "Радіо НВ".

"Вчора (10 травня) ми провели експертне відтворення подій. І я хочу сказати, що міномети, які були привезені підозрюваним Рубаном та підозрюваним Савченко, ті міни, які були заздалегідь привезені окремо від мінометів, вчора були випробувані на полігоні в тій траєкторії, як це планувалося", - зазначив Матіос.

Також він заявив, що Надія Савченко приносила в будівлю Верховної Ради мінімум три гранати.

"Я вихожу з Верховної Ради (в день, коли приносили в парламент документи від генпрокурора про дачу згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт Савченко) і зустрічаю лицем до лиця пані Надія Савченко.

Дивлюся, у неї перекошене плече, вона тримає сумку на плечі ... і без задньої думки беру знизу сумку, вона така жіноча, велика ... і я намацую рукою гранату. Я знаю, що таке граната. Я кажу: "Віддай сумку, Надя". Вона: "Ні". Я кажу: "Але у тебе там заборонені речі", - розповів Матіос.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів