"Маски-шоу" НАБУ ледь не призвело до трагедії в "Жулянах", - думка

НАБУ в гонитві за піаром ледь не призвело до трагедії

Скандальні обшуки НАБУ в "Жулянах" проводилися того ж дня, коли в аеропорту літак компанії "Браво" викотився зі злітної смуги, пише блогер Олександр Аронець на своїй сторінці в Facebook

“Дуже ймовірно, що аварія стала наслідком дій НАБУ, яке в гонитві за піаром ледь не призвело до трагедії. І це незважаючи на те, що уряд нібито заборонив правоохоронним органам проводити так звані маски-шоу", – коментує ситуацію блогер.

На думку Аронця, дії правоохоронних органів є нічим іншим, як тиском, яке любили практикувати в міліції, СБУ та прокуратурі. "Тепер цим і зайнялася нова структура, яка повинна діяти цивілізованими правовими методами", - переконаний Олександр.

Сьогодні в офіційному повідомленні керівництво аеропорту "Київ" (Жуляни) попередило, що в разі повторного візиту силовиків обслуговування польотів буде припинено.

"Оскільки залишається ймовірність повторення обшуків та інших слідчих заходів, команда аеропорту "Київ" вважає своїм обов'язком попередити, що у разі повторного блокування роботи об'єкта силовими структурами, в цілях забезпечення безпеки пасажирів та екіпажів обслуговування рейсів буде призупинено. Пріоритетом для підприємства залишиться безпека пасажирів", - йдеться в релізі.

Нагадаємо, 14 червня 2018 року адміністративні будівлі і термінали Міжнародного аеропорту "Київ" ім. І. Сікорського було заблоковано співробітниками НАБУ, озброєними автоматичною зброєю. З 10:00 14 червня до 5:00 15 червня, упродовж 19 годин керівництво КП МА "Київ" та компанії "Майстер-Авіа", зокрема начальників відділів та ключових співробітників, тримали в своїх кабінетах без засобів зв'язку та можливості координувати роботу аеропорту. Таким чином була заблокована робота як комунального підприємства, так і приватної компанії "Майстер-Авіа", яка займається розвитком та обслуговуванням аеропорту. У цей час аварійну посадку здійснив літак авіакомпанії "Браво", що виконував рейс Анталія - Київ. На борту перебувало 169 пасажирів, обійшлося без жертв.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів