Лисенко заявив, що не має претензій до журналіста "Нової газети", який брав у нього інтерв'ю

"Людина на дуже професійному рівні це зробила і передала в московську редакцію", - заявив він

112.ua

Речник Адміністрації президента з питань Антитерористичної операції (АТО) Андрій Лисенко підтвердив, що журналіст "Нової газети" провів інтерв'ю професійно, проте пізніше російські ЗМІ "вкинули" фейк про справу проти голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі. Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Особисто у мене до журналіста, який це інтерв'ю записував, жодних запитань і претензій немає. Людина на дуже професійному рівні це зробила й передала в московську редакцію. Коли це інтерв'ю виходило, воно вийшло трошки в обмеженому вигляді, то російські ЗМІ відразу скористалися цим інтерв'ю і перекрутили і його назву, і паралельно запустили фейк, що проти Саакашвілі порушило кримінальну справу МВС України. Насправді про порушення кримінальної справи проти Саакашвілі в інтерв'ю не було. Тому цей фейк відразу був поширений і потрапив на територію України. Наші журналісти, деякі журналісти, перевірили інформацію і відмовилися від неї, а деякі просто скопіювали це і виставили на наших сайтах, на інших інформаційних ресурсах", - заявив спікер АП.

Лисенко додав, що сам інцидент з відвідуванням Саакашвілі зони АТО вимагає більш докладного розгляду.

"Це не означає, що глава Одеської ОДА повинен бути, наприклад, притягнутий до відповідальності за те, що він це виклав, ні, це робив оператор. Але, якщо це було зроблено по команді керівника або ще якимось чином там, де він міг докласти руку до відео, то зовсім інша мова буде йти. Це питання безпеки, це люди, які зараз перебувають на передовій, і є певні моменти, які дійсно підпадають в рамки цензури", - зазначив він.

Нагадаємо, що 10 лютого російська "Нова газета" опублікувала інтерв'ю з Лисенком. В опублікованому інтерв'ю були такі його слова: "Наскільки мені відомо, Міністерство внутрішніх справ вже почало розслідування (мова йде про візит Саакашвілі в зону АТО, - ред.).

Лисенко у відповідь на це заявив, що російська "Нова газета" опублікувала неповне і викривлене його інтерв'ю.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів