Володимир Зуб
Самопомощь

Львову загрожує спалах кишкової інфекції через невивезене сміття, коли температура підвищиться. Про це заявив начальник управління охорони здоров'я у Львові Володимир Зуб у коментарі телеканалу "112 Україна".

"Поки тримається низька температура, епідеміологічні ризики інфекційних захворювань на території міста є низькими. Коли температура буде вище +8 за Цельсієм, можуть істотно зрости ризики виникнення інфекційних захворювань. Існує ризик збільшення кількості гризунів", - заявив Зуб.

Як повідомлялося, раніше мер Львова Андрій Садовий розкритикував Кабмін і обласну владу за те, що вони не можуть скликати комісію з надзвичайних ситуацій, на якій повинні обговорити ситуацію з вивезенням сміття з міста. Він заявив, що 35% міських контейнерних майданчиків переповнені.

У відповідь прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив голові Львівської обласної державної адміністрації Олегу Синютці провести засідання комісії з надзвичайних ситуацій і знайти рішення щодо забезпечення утилізації сміття. Він також додав, що рішення цієї проблеми належить до компетенції міської влади, проте уряд готовий надати необхідну підтримку. Також прем'єр сказав, що за час перебування на посаді міського голови Вінниці він в точно такій ситуації "сміття вивіз, рекультивував і навів порядок". 

Новини за темою: Садовий заявив, що 10 міст Польщі готові приймати львівське сміття

Нагадаємо, 30 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом під час гасіння пожежі стався обвал сміття.