Facebook Бориса Филатова
Львову на сьогодні нікуди вивозити тверді побутові відходи. Про це мер міста Андрій Садовий написав на своїй сторінці у Facebook.

"Українська держава закрила останній полігон, куди ми могли вивозити ТПВ зі Львова. Раніше доступ нам повністю закрила Львівська область, згодом - всі інші області. Останній полігон, з яким було підписано угоду, - приватний, у Покровську Донецької області", - написав він.

За його словами, власник полігону в м. Покровськ подзвонив і сказав, що змушений розірвати угоду через тиск з боку держструктур.

Мер повідомив, що через це скликали комісію з надзвичайних ситуацій.

Зазначимо, що 16 березня в Покровську Донецької області правоохоронці затримали 5 фур з львівським сміттям.

Мерія Львова заявляла, що в місті склалася критична ситуація з вивезенням сміття. Зараз невивезеними залишаються 317 майданчиків, що становить 25% від загальної кількості.

Новини за темою: Фури зі львівським сміттям виявили в Дніпрі

Президент Петро Порошенко обрушився з критикою на мера Львова через ситуацію зі сміттям. Він сказав, що Садовий "за два з половиною мерських строки не зміг вирішити найгостріше комунальне питання і буквально засипав сміттям найкрасивіше європейське місто України".

Нацполіція відкрила вже 11 кримінальних справ за фактами незаконного вивозу сміття зі Львівської області, починаючи з жовтня 2016 року. Зокрема, зареєстровано 21 факт перевезення сміття до інших регіонів країни. Вантажівки зі сміттям ловили у Вінницькій, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Полтавській, Сумській та Черкаській областях.