Напроти Львівської обласної клінічної лікарні
112.ua

Львівське сміття погодилися приймати п'ять полігонів твердих побутових відходів в області. Про це заявив в.о. начальника управління житлового господарства Льова Сергій Сало.

"У цей час вже підписано угоди з п'ятьма полігонами. Є тривалі угоди, є на певний обсяг сміття, але сподіваємося, що співпраця буде продовжена", - заявив Сало.

Зараз у місті на сміттєвих майданчиках знаходиться 800 тонн відходів. Протягом останнього днів було вивезено майже 500 тонн сміття.

До Великодня Львів обіцяють очистити від сміття, проте в місті досі переповнена приблизно третина майданчиків. Найбільше таких у Шевченківському та Сихівському районах, чисто лише в центральній частині міста.

Новини за темою: У Тернопільській обл. знову незаконно вивантажили львівське сміття

Ще кілька днів тому вся площа Привокзальна потопала у смітті. Відходи, кажуть місцеві, не вивозили більше трьох тижнів, але зараз вже чисто.

"Дуже багато було сміття. Все було завалено. Навіть вже людям під вікна ставили сміття. То, звичайно, жахливо. Я розумію, що треба десь викидати, ну але і тих, хто живе біля смітників, треба зрозуміти. Але вчора чи позавчора все прибрали", - розповідає мешканка вул. Шараневича Світлана.

Як повідомлялося, у Житомирській обл. затримали вантажівку з 20 т львівського сміття, ще близько 50 т вивантажили незаконно.

Новини за темою: У Львові знову накопичилося понад 2 тис. тонн сміття, можливе повторне введення надзвичайного стану - Садовий