Львівська міськрада виділила обладміністрації 25 млн гривень на вивезення сміття

Кошти виділені у вигляді субвенції з міського бюджету в обласний

Мер Львова Андрій Садовий Обозреватель

Львівська міська рада виділила Львівській обласній державній адміністрації 25 млн гривень на погашення боргів за вивезення сміття. Про це йдеться у розпорядженні мера Львова Андрія Садового.

Зазначимо, що кошти виділені у вигляді субвенції з міського бюджету до обласного.

За ці кошти Львівська обладміністрація буде виконувати функції з вивезення сміття зі Львова.

Контроль за виконанням розпорядження Садовий поклав на заступника мера Львова з фінансово-економічних питань Геннадія Васьківа.

Як відомо, проблема утилізації ТПВ у Львові загострилася 2016 року, коли після трагічних подій на Грибовицькому сміттєзвалищі рішенням суду його було закрито.

Львівська міськрада передала повноваження з вивезення сміття Львівській ОДА терміном на два роки. Це відбулося після того, як через сміттєву проблему діяльність міського голови Андрія Садового розкритикували президент і прем'єр України. У Львівській ОДА заявили, що готові очистити місто від сміття протягом 20 днів, а також налагодити регулярне вивезення сміття.

У липні львівська облрада ухвалила рішення щодо утилізації ТПВ, які накопичуються в місті. Згідно з програмою, захоронення ТПВ зі Львова протягом двох років буде здійснюватися на 18 полігонах у Львівській області.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів