Юрій Луценко
прес-служба Ю.Луценка (Олександр Косарєв)

Якщо керівники операції в Княжичах повинні сісти за халатність, то чому мер Львова Андрій Садовий вважає, що четверо загиблих пожежників нічого не значать. Про це в кулуарах Ради регіонального розвитку заявив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"Я дуже задоволений поширенням правової культури серед голів міст. Зараз мене дивує наполегливість, з якою пан Садовий хоче встати в позу жертви. Насправді жертвами є четверо загиблих пожежників, а не пан Садовий, але за все доводиться відповідати. Якщо керівники операції в Княжичах повинні сісти за халатність, яка призвела до 5 трупів, то чому мер вважає, що його четверо загиблих нічого не значать? Для мене як для людини і генпрокурора четверо загиблих значать дуже серйозну відповідальність. Хто понесе - з'ясують слідчі", - заявив Луценко.

Як відомо, раніше генпрокурор Юрій Луценко заявив, що мера Львова Андрія Садового можуть відсторонити від посади в разі, якщо йому вручать підозру щодо недбалості зі смертельним результатом.

Прокоментував цю ситуацію і сам Садовий.

"Він (генпрокурор Юрій Луценко, - ред.) чітко передав меседж: будеш погано поводитися - ми тебе посадимо. От і все. Я так це зрозумів", - заявив мер.

Він також додав, що готовий до такого результату.

Новини за темою: Садовому час вирішувати проблему сміття, - Гройсман

Як повідомлялося, 30 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі стався обвал після того, як там виникла пожежа.

Рятувальники знайшли під завалами тіла трьох своїх колег, четвертий зник безвісти.

Після цього експлуатацію звалища призупинили, а львівське сміття почали вивозити до інших міст України. Жителі цих міст неодноразово висловлювали свій протест проти таких дій.

У прокуратурі повідомили, що горіло сміття не внаслідок підпалу, а внаслідок неналежної експлуатації полігону.

Новини за темою: Садовий вважає, що у Львові потрібно оголосити надзвичайний стан через проблеми з вивезенням сміття