Лутковська: За соцопитуваннями українці вважають найважливішими свободу та безпеку

Однак близько 30% респондентів заради власного добробуту готові поступитися державі часткою своїх прав

Валерія Лутковська Фото з відкритих джерел

За результатами соцопитуваннями українці вважають найважливішими свободу (80% опитаних) та безпеку (72% опитаних). Такі дані соцопитування, яке було проведено за підтримки Програми розвитку ООН в Україні Фондом "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва за ініціативою уповноваженого з прав людини та ГО "Центр інформації про права людини", навела у своєму річному звіті про права людини омбудсмен Валерія Лутковська.

Звіт опубліковано на сайті омбудсмена.

"Це дослідження вперше показало, які цінності українці вважають найбільш важливими для себе, - свобода (80%), безпека (72%), справедливість (70%) та гідність (64%). При цьому дослідження виявило пріоритетність соціально-економічних прав", - заявила Лутковська.

За її словами, пріоритетність соціально-економічних прав проявилась не тільки в тому, що серед ключових прав право на соціальне забезпечення обрали близько 63% опитаних, але й в тому, що близько 30% респондентів зазначили, що заради власного добробуту вони готові поступитися державі часткою своїх прав та громадянських свобод.

Як повідомлялося, Amnesty International вимагає розслідувати напади на Марші за права жінок у чотирьох містах України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів