Ліга корупції. Випуск п'ятнадцятий: Чому засуджених жінок тримають у нестерпних умовах

112.ua

П'ятнадцятий випуск сенсаційного проекту розслідувань "Ліга корупції" вийде цієї суботи, 8 грудня, о 18:15 на телеканалі "112 Україна". Журналісти з'ясують, чому в Україні засуджених жінок тримають у нестерпних умовах.

Також журналісти розкажуть, як засуджених жінок змушують безкоштовно працювати у кар’єрах.

У попередньому випуску журналісти розповіли, як олігархи і депутати беруть та не повертають багатомільярдні позики в банках.

Раніше в "Лізі корупції" розповіли, як забудовники-аферисти дурять людей при купівлі квартири.

Раніше в попередньому випуску розповіли, як за злочини пологівського маніяка Сергія Ткача саджали невинних людей і чому незаконно засуджені не отримали жодної компенсації.

"Ліга корупції" - це програма про тих, хто багатіє за рахунок держави. Тому від глядачів не буде приховано жодної деталі розслідування. Всі імена та прізвища, адреси та дати, документи під грифом "цілком таємно" та інші секретні матеріали - все це без винятку піде в ефір, тому що головною метою проекту є оприлюднення бюджетних злодіїв і звернення в поліцію, щоб вже там розслідували ці справи.

Програма "Ліга корупції" ґрунтується виключно на фактажі, який буде надано глядачеві з поясненням причинно-наслідкового зв'язку, а героями випусків стануть персони найвищого рангу, імена яких всім добре відомі. Ба більше! Цей телевізійний проект викриватиме і нових, маловідомих суспільству, але незважаючи на це серйозних корупціонерів, і покаже фінансові зловживання та махінації в різних областях.

Телеканал "112 Україна" - інформаційно-аналітичний телеканал, який мовить 18,5 годин на добу у прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події, що відбуваються в Україні і світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний директор телеканалу - Єгор Бенкендорф. Генеральний продюсер - Артем Марчевський.

 
Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів