"Ліга корупції". Випуск четвертий: Хто перетворив українські колонії на підпільні заводи

112.ua

Четвертий випуск сенсаційного проекту розслідувань "Ліга корупції" вийде в цю суботу, 22 вересня, о 18:15 на телеканалі "112 Україна". Цього разу розслідування стосуватиметься українських колоній і того, як і де змушують працювати засуджених, а також того, хто перетворив українські колонії на підпільні заводи.

Також у випуску буде розказано, до кого йдуть корупційні суми, виручені в колоніях.

Нагадаємо, прем'єра першого випуску "Ліги корупції" відбулася у суботу, 1 вересня. Героєм програми став прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. У другому випуску героєм розслідування журналістів став міністр інфраструктури Володимир Омелян. У третьому випуску героєм програми став мер Львова Андрій Садовий.

"Ліга корупції" – це програма про тих, хто багатіє за рахунок держави. Тому від глядачів не буде приховано жодної деталі розслідування. Всі імена та прізвища, адреси та дати, документи під грифом "цілком таємно" та інші секретні матеріали – все це без винятку піде в ефір, тому що головною метою проекту є оприлюднення бюджетних злодіїв і звернення в поліцію, щоб уже там розслідували ці справи.

Програма "Ліга корупції" ґрунтується виключно на фактажі, який буде наданий глядачеві з поясненням причинно-наслідкового зв'язку, а героями випусків стануть персони найвищого рангу, імена яких всім добре відомі. Більше того – цей телевізійний проект буде викривати і нових, мало відомих суспільству, але незважаючи на це серйозних корупціонерів, і покаже фінансові зловживання та махінації в різних областях.

Телеканал "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, що віщає 18,5 годин на добу у прямому ефірі і використовує передові технології, щоб першим надавати глядачеві об'єктивну інформацію про важливі та цікаві події, що відбуваються в Україні і світі. Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Мовлення каналу здійснюється 24 години на добу. Генеральний директор телеканалу – Єгор Бенкендорф. Генеральний продюсер – Артем Марчевський.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів