Лідер громадського руху "Оновлення" ініціював найбільший Всеукраїнський скульптурний пленер у Прилуках

Фото з відкритих джерел

Лідер Громадського руху "Оновлення" Сергій Коровченко ініціював унікальний скульптурний проект у Прилуках. Про це повідомляють "Українські новини".

"Людину, як особистість, виховують батьки, книжки, вчителі і вулиця. Аби зробити вулицю міста кращою, та такою де хочеться бути, дивитися на мистецькі речі і насолоджуватися, черпаючи натхнення, я вирішив реалізувати цей проект", - зазначив він.

Фото з відкритих джерел

Очолив колектив скульпторів народний художник України, професор Микола Білик. Протягом місяця фахівці працюватимуть над створенням 10 монументів, які прикрасять історичну частину Прилук.

Подія такого масштабу унікальна не тільки для Прилук, а й для всієї України, пише видання. Адже руками Миколи Білика створені пам'ятники княгині Ользі з фігурами Кирила, Мефодія та Андрія Первозванного, Ярославу Мудрому біля Золотих воріт, Архангелу Михаїлу, офіцерам Служби зовнішньої розвідки України та навіть Тарасу Шевченку на Кубі.

"Цей пленер – стимул для розвитку міста. Адже Прилуки мають давню історію. На території сучасного міста існувала Трипільська культура, згодом Козаччина і сьогодні, скульптури, надихаючись тяглістю поколінь і цих культур, працюють над створенням творчого доробку", - розповів лідер Руху "Оновлення".

Скульптурний пленер має назву "Історія та духовність". Як зазначає видання, спостерігати за процесом народження унікальних архітектурних пам’яток в авторському виконанні можуть всі. Роботи відбуваються на площі біля Прилуцького міського будинку культури, театр Бродського.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів