Ляшко та Омелян відкрили новий відрізок дороги у Чабанах

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко разом з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном відкрили відремонтовану ділянку дороги в Чабанах довжиною 4 кілометри, пише From-ua.com.

Роботи коштували майже 20 мільйонів гривень. 12 мільйонів було виділено з державного бюджету за зверненням Радикальної партії. Решту забезпечили сільська та районна ради.

Під час урочистого відкриття Олег Ляшко заявив, що ця дорога - тільки початок. "Менше дурнів при владі, більше нових доріг в Україні. Досить хаосу та анархії! Разом ми наведемо залізний порядок", - підкреслив політик.

Народний депутат зазначив, що дорога має стратегічне значення не тільки через близькість до столиці. "Ділянка дороги Чабани-Новосілки - це початок дороги життя. Адже вона веде до моєї рідної Луганщини. Переконаний, дуже скоро ми звільнимо наші території і цією дорогою буде їхати техніка, щоб відновлювати наш Донбас", - підкреслив лідер РПЛ. Ляшко розповів, що ця дорога - не єдиний інфраструктурний об'єкт у Чабанах, яким займається його команда. "Наступний великий проект, який ми реалізуємо в Чабанах, - школа на 700 учнів з басейном і спортивним комплексом. Наша команда докладає всіх зусиль, щоб 1 вересня 2018 учні зайшли в новенькі класи", - розповів народний депутат.

Також у найближчих планах відремонтувати ділянку дороги між Крюківщиною та Лісниками, а також частини одеської траси з облаштуванням надземного пішохідного переходу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...