112.ua

Депутат Верховної Ради Сергій Лещенко заявив, що вбивство журналіста Павла Шеремета підштовхнуло його на покупку елітної квартири в центрі Києва. Про це Лещенко розповів в інтерв'ю виданню "Страна".

Співрозмовник політика запитав, чому Лещенко купив квартиру на тлі численних корупційних скандалів, і чи розумів він, що ця покупка для нього обернеться.

Новини за темою: Лещенко вважає, що тему купівлі квартири спеціально роздули його опоненти

"Ви вторгаєтеся цим питанням дуже особистий простір. Але я можу і це прокоментувати. Після вбивства Шеремета я згадав слова, які якось мені сказала Олена Притула після смерті Гонгадзе: не можна відкладати на потім те, що ти можеш і хочеш зробити зараз. Ніхто не знає, де і коли закінчиться життєвий шлях. Ніхто не може спрогнозувати, скільки тобі відведено. І як сильно ти будеш шкодувати про те, що десь поскупився, зекономив, відклав на потім. Потім, якого завтра вже може і не статися", - сказав Лещенко.

Новини за темою: НАБУ ще не внесло справу Лещенка до ЄРДР, Топольську та Притулу чекають наступного тижня, - Ситник

На уточнююче питання журналіста, що саме вбивство Шеремета підштовхнуло його до того, щоб придбати житло, Лещенко заявив: "В цілому - так".

Нагадаємо, раніше він розповів подробиці свого рішення купити квартиру в центрі Києва і походження грошей на придбання. "Я діяв згідно з тими принципами, які декларую", - сказав Сергій Лещенко.

Раніше стало відомо про те, що Сергій Лещенко купив квартиру в новобудові в центрі Києва загальною площею 192 кв. м, про що свідчить довідка з держреєстру майнових прав на нерухоме майно. За поточними цінами на нерухомість у цьому районі, вартість такої квартири складає близько 7,5 млн грн.