Віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко
112.ua

Підготовка до Євробачення, який пройде в Києві у травні, здійснюється у плановому режимі, а кадрові зміни у складі організаторів пісенного конкурсу не вплинуть на якість його проведення. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко, передає прес-служба уряду.

"Для проведення пісенного конкурсу уряд виділив 455 млн грн з державного бюджету, а місто Київ – 200 млн грн, прийнято статут НСТУ, низку урядових постанов та інші необхідні рішення на всіх рівнях. Національна громадська телерадіокомпанія України як мовник-організатор Євробачення-2017 в тісній співпраці з Європейським мовним союзом реалізовують спільний план дій з підготовки до пісенного конкурсу. Незважаючи на низку проблем, які були накопичені за попередній період, сьогодні знайдені ключові рішення, створені умови для ефективного виконання НСТУ всіх завдань у рамках підготовки до Євробачення-2017", - зазначив Кириленко.

За його словами, в підготовці конкурсу задіяно сотні українських та іноземних фахівців. "Природно, що протягом підготовки до такої масштабної події в команді НСТУ як суспільного мовника можуть відбуватися певні кадрові зміни. Однак, ніякі персональні рішення не вплинуть на якість проведення Україною пісенного конкурсу Євробачення-2017: подію буде проведено якісно і в повній відповідності з високими стандартами ЄМС і вимогами широкої глядацької аудиторії Євробачення", - заявив Кириленко.

Відзначимо, що команда організаторів Євробачення в Україні сьогодні заявила про припинення роботи. У команді вважають, що запропонована їм нова структура управління Конкурсом, відсутність прозорості та юридичних зобов'язань, зрив термінів проведення тендерів - заважають підготовці.

Також сьогодні стало відомо, що квитки на конкурс почнуть продавати 14 лютого, а їх вартість буде становити від 8 до 500 євро.

Нагадаємо, Євробачення-2017 пройде в Києві в травні на території Міжнародного виставкового центру на лівому березі. Фінал пісенного конкурсу заплановано на 13 травня.

Співачка Illaria і співак Rozhden вийшли у фінал національного відбору пісенного конкурсу Євробачення-2017. Перший півфінал національного відбору Євробачення пройшов 4 лютого. З восьми конкурсантів були відібрані співачка Тетяна Решетняк та гурт "Сальто назад". Третій півфінал відбудеться 18 лютого. 25 лютого відбудеться фінал національного відбору.