Кириленко: Якщо в Україні зупиниться освітня реформа, зупиняться й інші

"Оскільки освіта – це той локомотив, який витягне Україну", – пояснив чиновник

В’ячеслав Кириленко Фото з відкритих джерел

Якщо в Україні зупиниться освітня реформа, зупиняться і всі інші. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко в ході круглого столу по обговоренню пріоритетних дій КМУ в галузі освіти і науки. Трансляцію вів телеканал "112 Україна".

"У пріоритетах цього уряду освіта знаходиться цілком окреслене, як ніколи. Практично на кожному засіданні кабінету йде розмова про вирішенні будь-яких питань освіти. ... Тобто це, можливо, навіть вперше, не на словах, а на ділі конкретний і дуже предметний пріоритет діяльності уряду, який у більшості випадків підкріплений фінансовими призначеннями", – зазначив Кириленко.

Чиновник додав: "Події в Авдіївці ще одне підтвердження того, що величезні витрати на оборону – вони виправдані. І, напевно, будуть збільшуватися. При цьому, освіта залишається в головних пріоритетах уряду і це починає давати перші відчутні результати".

На думку віце-прем'єра, якщо в країні зупиниться освітня реформа, зупиняться і всі інші.

Новини за темою: Реформа школи: Які зміни чекають на середню освіту в Україні

"Оскільки освіта – це той локомотив, який витягне Україну і поверне нас інституційно до сім'ї європейських народів", – пояснив чиновник.

Нагадаємо, 14 грудня 2016 р. міністр освіти і науки України Лілія Гриневич на засіданні уряду представила Політична пропозиція "Нова українська школа".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів