Київські фонтани припинили роботу до 1 травня наступного року, - КМДА

Тепер тривають необхідні роботи з демонтажу зовнішнього обладнання для його збереження в період холодів

КГГА

З 1 жовтня київські фонтани припинили свою роботу і перейшли в осінньо-зимовий режим. Про це йдеться в повідомленні КМДА.

"Працівники спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства "Київводфонд" тепер виконують необхідні роботи демонтажу зовнішнього обладнання для його збереження в період холодів", - зазначено в ньому.

Директор "Київводфонду" Світлана Козловська повідомила, що насамперед демонтують усе зовнішнє обладнання, виконують санітарно-профілактичні роботи, вимивають чаші, а далі роботи триватимуть безпосередньо в підземній частині фонтанів. "Як і торік, світло-музичний фонтанний комплекс на Майдані Незалежності, який складається з одного великого та шести малих водограїв, буде законсервовано із застосуванням спеціальної конструкції, яка захищатиме фонтани в зимовий період та слугуватиме антивандальним захистом", - повідомила Козловська.

Наголошується, що 12 фонтанів, розташованих в акваторії Русанівського каналу, теж буде демонтовано із залученням фахівців-дайверів і вивезено для належного зберігання до наступного року.

Столичні фонтани відновлять свою роботу з 1 травня 2019 року.

Новини за темою: Під час ремонту проспектів Голосіївського району облаштують фонтани та криті місця відпочинку

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів