Для забезпечення безпеки під час проведення пісенного конкурсу "Євробачення" правоохоронці додатково задіють розрахунки службових собак. Про це повідомляє прес-служба поліції Київської області.

"З метою належної підготовки забезпечення безпеки конкурсу поліцейські з 12 областей України разом зі службовими собаками прибули до кінологічного центру поліції Київської обл. на навчально-методичні збори. Протягом місяця поліцейські-кінологи разом зі своїми чотирилапими напарниками будуть удосконалювати свою професійну майстерність. Після проходження зборів кінологічні розрахунки будуть задіяні в забезпеченні безпеки міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2017", - повідомили прес-службі поліції.

Новини за темою: Низка країн можуть бойкотувати Євробачення в Києві через ситуацію з Самойловою, - гендиректор ЄМС

Службових собак протестували на готовність до пошуку вибухових предметів у ящиках, сумках, приміщеннях і в транспорті.

Нагадаємо, Євробачення-2017 відбудеться в Києві у травні на території Міжнародного виставкового центру на лівому березі. Фінал пісенного конкурсу заплановано на 13 травня. Україну представлятиме рок-група О. Torvald, яка виступатиме одразу у фіналі конкурсу. Музиканти вийдуть на сцену під номером 22.