"Київміськбуд" визнали найкращою будівельною компанією столиці

За словами голови правління – президента "Київміськбуду" Ігоря Кушніра, компанія успішно утримує лідерські позиції в рейтингах і топах, передусім завдяки визнанню покупців

Холдингову компанію "Київміськбуд" укотре визнали однією з кращих будівельних компаній столиці. Відповідне ранжування опубліковане в березневому номері видання "Личный счет".

За словами голови правління – президента "Київміськбуду" Ігоря Кушніра, компанія успішно утримує лідерські позиції в рейтингах і топах, в першу чергу завдяки визнанню покупців.

"Найголовніший капітал "Київміськбуду" - це інвестор. Компанія будує і розвивається завдяки затребуваності наших квадратних метрів серед людей. Надійність, перевірена часом, висока планка і виконання зобов'язань дозволяють "Київміськбуду" залишатися одним з головних стовпів будівельного ринку столиці протягом майже 63 років. І надалі компанія свої позиції буде тільки зміцнювати", - запевнив Кушнір.

Організатори рейтингу відзначили, що при оцінці компаній враховувалися такі критерії, як рік заснування, кількість побудованих об'єктів, кількість споруджуваних об'єктів, умови покупки (розстрочка: початковий внесок, відсотки на залишок платежу, термін).

Нагадаємо, за підсумками 2017 року "Київміськбуд" також був визнаний найнадійнішим забудовником. На сьогодні в роботі компанії близько 1,5 млн квадратних метрів. Найближчим часом забудовник обіцяє почати продаж квартир ще в п'яти нових комплексах столиці.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів