Квитки на потяги в Україні крім квітня подорожчають і в жовтні - на 12%

Заплановані доходи від підвищення тарифів складають 469,5 млн гривень

скриншот

Фінансовий план "Укрзалізниці" на 2018 рік передбачає підвищення тарифів на пасажирські перевезення по Україні (крім приміського сполучення) на 12% з жовтня. Фінплан було прийнято в середу, 14 лютого, на засіданні Кабінету міністрів.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, додаткові доходи від підвищення тарифів (у квітні на 12% і в жовтні на 12%) заплановано в сумі 469,5 млн гривень, повідомляють "Українські новини".

Доходи від перевезень у міжнародному сполученні заплановано на рівні 2017 року з урахуванням коливання курсу іноземних валют щодо гривні.

Також у документі наголошується, що підвищення тарифів можливе після прийняття відповідного наказу Міністерства інфраструктури. В "Укрзалізниці" пообіцяли надати відомству відповідний проект з розрахунками та обґрунтуваннями найближчим часом.

Раніше повідомляли, що "Укрзалізниця" підвищить ціни на квитки для пасажирів у квітні на 10%. Передбачається, що гроші, отримані "Укрзалізницею" в результаті підвищення тарифів, підуть на спеціальний інвестиційний рахунок, за рахунок якого буде забезпечуватися підвищення якості пасажирських перевезень.

Новини за темою: "Укрзалізниця" до кінця року відмовиться від закупівлі дизеля за фіксованою ціною

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів