Андрій Крищенко, голова Нацполіції в Києві
З відкритих джерел

У поліції Києва вже є загальний план з охорони громадського порядку під час проведення пісенного конкурсу "Євробачення-2017". Про це в інтерв'ю виданню "112.ua" заявив начальник столичної поліції Андрій Крищенко.

"Плани є, але вони достатньо загальні. Ми розуміємо, де відбуватиметься, план проведення, скільки днів. Але ми до кінця ще не розуміємо всіх ризиків, які можуть виникнути", - заявив Андрій Крищенко.

За його словами, багато буде залежати від різних факторів, які поки ще не визначені. "Це і кількість людей, і країни-учасниці, і ситуація на сході, яка складеться на той момент", - додав Крищенко. Навіть участь представника від Російської Федерації або його відсутність - усе це, за словами начальника столичного главку поліції, є одними з численних ризиків і буде впливати на ситуацію.

Андрій Крищенко також підкреслив, що спільно з владою міста тривають роботи із забезпечення безпеки під час "Євробачення-2017" і встановлення відеокамер. А на час його проведення з регіонів у Київ будуть залучені сили.

При цьому Андрій Крищенко зауважив, що у столичної поліції вже є досвід проведення подібних заходів, є загальний план і напрацювання.

З повним інтерв'ю Андрія Крищенка можна ознайомитися тут...

Раніше начальник столичної поліції Андрій Крищенко заявив, що більша частина злочинів в Україні скоюється з використанням холодної або травматичної зброї.

Нагадаємо, "Євробачення-2017" відбудеться в Україні завдяки українській співачці Джамалі, яка в травні 2016 р. перемогла з піснею "1944". Конкурс прийме Київ. Євробачення пройде в Міжнародному виставковому центрі (МВЦ) на лівому березі Дніпра. Вже визначені дати: півфінали відбудуться 9 та 11 травня, фінал запланований на 13 травня.