Режисер Сергій Проскурня
Прочерк

Креативним директором міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2017 призначений відомий театральний режисер Сергій Проскурня. Про це повідомили на сайті "UA:Перший".

До роботи над організацією Євробачення він приєднався ще влітку минулого року, коли входив до складу оргкомітету, який розглядав пропозиції від міст, що бажають приймати у себе навесні Євробачення-2017. "Ще вісім місяців тому я розумів, що доведеться активно взятися до роботи. Ми повинні взяти по максимуму від проведення такого міжнародного форуму. Я дуже радий приєднатися до цієї масштабної події", – сказав Сергій Проскурня.

Проскурня буде відповідати за творчу концепцію і художнє оформлення таких подій: червона доріжка і церемонія відкриття, Євромістечко, Євроклуб, вечірка закриття. Також він буде координувати заходи Євробачення на Софіївській, Поштовій, Контрактовій, Троїцькій площах, на території меморіалу Київська фортеця і на локаціях навколо МВЦ.

Нагадаємо, що участь у міжнародному пісенному конкурсі підтвердили 43 країни. Лише двічі, у 2008 і 2011 рр., у конкурсі брала участь така кількість учасників.

Новини за темою: Стало відомо, хто буде вести Євробачення-2017 у Києві