Мер Львова Андрій Садовий
Фото з відкритих джерел
Кошти, витрачені на вивезення львівського сміття на полігони в інших містах, перевірить аудиторська фірма. Про це заявив мер Львова у відеозверненні на своїй сторінці в Facebook.

"Місто шляхом відкритого конкурсу обрало компанію, яка проведе повний аудит комунального підприємства "Спецкомунтранс". Перевірку здійснює аудиторська компанія "ДК-Україна", яка входить в авторитетну міжнародну групу Nexia International. Я дуже зацікавлений, щоб кожна гривня, яка була витрачена для ліквідації кризової ситуації, пройшла перевірку незалежних експертів", - сказав Садовий.

Раніше мер міста заявив, що ситуація зі сміттям у Львові складна, більш 20% контейнерних майданчиків переповнені. У місті навіть створили оперативний штаб для вирішення проблеми з вивезенням сміття.

Щоб хоч трохи очистити місто, сміття почали вивозити на полігони в інших містах, але незадоволені жителі перекривали дорогу вантажівкам, щоб не допустити вивантаження сміття. Машинам доводилося розвертатися і їхати назад у Львів.

Новини за темою: Все тлін: Чому Львів потопає у смітті

Як відомо, 30 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом під час гасіння пожежі стався обвал сміття. Мер Львова Андрій Садовий звернувся за допомогою до свого київського колеги Віталія Кличка. Той зі свого боку ініціював рішення про спалення частини львівського сміття столичним заводом "Енергія". Мер столиці заявив, що спалювання частини сміття зі Львова не чинить негативного впливу на екологічну ситуацію в Києві. 1 серпня Київ припинив приймати сміття зі Львова у зв'язку з початком планових ремонтних робіт на сміттєспалювальному заводі "Енергія".