Королева Єлизавета ІІ відповіла на лист українського школяра

Разом з посланням від королеви Великої Британії хлопчик отримав також кілька інформаційних лифлетів з Букінгемського палацу

The Telegraph

Лист за підписом королеви Великої Британії Єлизавети II отримав 10-річний хлопчик із Запоріжжя у відповідь на своє звернення-прохання розповісти про життя у Букінгемському палаці. Про це сам Савелій розповів "Укрінформу".

Хлопчик давно цікавився культурою Великої Британії, багато читав про королеву, але відповідей на всі запитання, які його цікавили, отримати не міг, тому й надіслав листа королеві.

"Я давно цікавився культурою Великої Британії: англійськими казками і легендами про короля Артура, лицарів Круглого столу і чарівника Мерліна, вивчав географію цієї острівної держави, Букінгемський палац, багато читав про англійську королеву, намагався уявити собі її життя. І одного разу вирішив написати Єлизаветі II – запитати, чи почувається вона по-справжньому королевою у своїх королівських палатах, який з 6 тронів у неї найулюбленіший, чи вірить вона, що чарівник Мерлін існував тощо", – сказав Савелій.

За його словами, через деякий час після відправлення листа він отримав від королеви Великої Британії офіційну відповідь: лист, підготовлений за дорученням Єлизавети II її фрейліною Дженніфер Гордон-Леннокс, – подяка королеви за лист, справжній інтерес до королівської родини та англійської культури. Сам лист, за його словами, надрукований на королівському папері кольору слонової кістки з гербом Букінгемського палацу, а звернення і підпис зроблені від руки.

Разом з посланням від королеви Великої Британії запорізький школяр отримав також кілька інформаційних лифлетів з Букінгемського палацу.

Нагадаємо, 6 лютого 2018 року Єлизавета ІІ відсвяткувала 66-річчя на британському троні. А в листопаді 2017 року британська королева Єлизавета і принц Філіпп відзначили 70-ту річницю весілля.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...