Корчак про премії співробітникам НАЗК: Нічого незаконного в наших діях немає

Раніше стало відомо, що члени НАЗК отримували по 4 оклади на місяць

Глава НАЗК Наталія Корчак в ефірі "112 Україна" 112.ua

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) працює в своєму неповному складі і не в повний бюджетний період, тому є відповідне положення про преміювання і відповідні правила про преміювання, нічого незаконного в їх діях немає. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявила голова НАЗК Наталія Корчак, коментуючи ситуацію із преміюванням співробітників агенства.

"Ми маємо право нараховувати премію з Фонду заробітної плати. НАЗК працює в своєму неповному складі і не в повний бюджетний період, тому є відповідне положення про преміювання і відповідні правила про преміювання, тому працівників таким чином можна заохотити до роботи в такому агентстві з підвищеним корупційним ризиком. Ми з нуля починаємо прописувати всі процедури і часу, щоб жити в розслабленому стані, немає. Тиск фізичний і моральний. Нічого незаконного в наших діях немає", - зазначила вона.

Раніше стало відомо, що всі чотири співробітники НАЗК, яке піддавалося різкій критиці через збої в підготовці системи е-декларацій, щомісяця отримували по дві надбавки до окладу та премії в розмірі місячної зарплати.

Так, з квітня по вересень глава НАЗК Корчак Наталія отримала понад 700 тис. грн. Кожен місяць їй нараховувався оклад – 35 тис. грн, 50% від окладу – у вигляді надбавки за вислугу, 100% окладу – надбавка за інтенсивність і ще 100% окладу – у вигляді премії.

У липні і вересні члени агентства отримали по 250% премії, крім окладу і надбавок.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...