Компанія Lenovo закриває мобільний підрозділ у Східній Європі

Реорганізація пов'язана з падінням продажу смартфонів Lenovo і Motorola в Росії

Фото з відкритих джерел

Компанія Lenovo розформує підрозділ, що займався маркетингом і продажем смартфонів у Східній Європі, Росії та країнах СНД, а його керівник Олексій Клочков покине компанію. Про це "Ведомостям" розповів співробітник компанії - партнера декількох ритейлерів і підтвердив сам Клочков.

За даними видання, інформацію про те, що Клочков пішов з компанії, запевнив і офіційний представник Lenovo. Про те, що мобільний підрозділ East EMEA, що входить до глобальної Lenovo Mobile Business Group, скасовано, кажуть джерела в Lenovo і рітейлери - партнери виробника.

Новини за темою: В Україні запустили 4G

За даними ЗМІ, Клочков пояснив цю інформацію реорганізацією у компанії: тепер керувати поступом у Східній Європі буде західноєвропейський підрозділ Lenovo, а бізнесом у Росії та країнах СНД — підрозділ, який відповідає за ринки, що розвиваються (Emerging Markets).

Реорганізація пов'язана з падінням продажу смартфонів Lenovo і Motorola в Росії. У лютому 2018 року їхня частка в штучному вираженні становила менше 2%, через що компанія вибула зі списку п'ятьох лідерів продажу смартфонів у РФ. Роком раніше Lenovo посідала четверте місце з обсягом 5,7% ринку.

Новини за темою: У США створять централізовану мобільну мережу 5G

Нагадаємо, у кінці 2016 року Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував Lenovo Group Limited на 102 тис. грн за купівлю акцій Motorola Mobility Holdings LLC без відповідного дозволу відомства.

Джерело: Ведомости

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів