Коментування розслідування вбивства в Княжичах шкодить слідству, – юрист-кримінолог

"Таким чином вони просто попередять злочинців, тих, хто повинен дати свідчення", – зазначила Маляр

сайт "Гордон"

Коментування розслідування вбивства в Княжичах надзвичайно шкодить слідству, воно повинно проходити "в тиші". Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомила юрист-кримінолог Ганна Маляр.

"Я вам скажу чесно, це (коментування справ, – ред.) надзвичайно шкодить слідству. Слідство повинно бути в тиші. Те, що ми обговорюємо, – це ознака того, що ми не довіряємо правоохоронцям. Ми впевнені, якщо ми не будемо самі туди занурюватися і цікавитися, то вони там взагалі нічого не розкриють. Насправді вони не можуть і не повинні розповідати, тому що таким чином вони просто попередять злочинців, тих, хто повинен дати свідчення", – пояснила Маляр.

Говорячи про інцидент Княжичах, юрист-кримінолог сказала: "Ця історія свідчить про бездарної реформу, про те, що там є конфлікт старих поліцейських і нової крові, це свідчить про системні проблеми. Обговорювати якусь конкретну версію неправильно".

Маляр висловила думку, що справу щодо інциденту в Княжичах є секретним, "просто це не говорять".

"Якщо там задіяні оперативно-розшукові підрозділи, це означає, що там є секретна інформація, яку ніхто не буде розкривати так по телебаченню. Частина цієї справи точно засекречена. Я вважаю, що хтось із системи повинен понести відповідальність. Тому що в суспільстві склалася напруга, зростає недовіра до правоохоронних органів", – зазначила юрист.

Нагадаємо, вночі 4 грудня в сел. Княжичі Броварського району Київської обл. в результаті перестрілки між співробітниками Державної служби охорони, Корду і поліцейськими загинули 5 правоохоронців. Четверо правоохоронців померли по дорозі в лікарню, а ще один - в медустанові. За даними МВС, в селі готувалася спецоперація по затриманню банди грабіжників.

Новини за темою: Що сталося в Княжичах: Версія генпрокурора Юрія Луценка

Повідомлялося, що група затримання карного розшуку та спецпідрозділу КОРД нібито вичікували в покинутому будинку грабіжників, коли в одному з будинків спрацювала сигналізація. На місце приїхав наряд Держслужби охорони, який затримав поліцейських, прийнявши їх за грабіжників. Група захоплення КОРД нібито вирішила, що співробітників розвідки захопили злочинці, і сталася перестрілка, внаслідок якої загинули дві співробітник

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів