Коментар щодо заяви парламентської групи "Єврооптимісти"

112.ua

Телеканал "112 Україна" залишається об'єктивним і збалансованим мовником, який дає можливість всім українським політикам, експертам і лідерам думки, незалежно від їх політичної приналежності і переваг, вільно висловлювати свою думку щодо найбільш важливих і гострих питань, які стоять на порядку денному.

Ми розглядаємо позицію наших колишніх колег Мустафи Найєма, Сергія Лещенка та Світлани Заліщук, які сьогодні представляють Верховну Раду України, як наслідок їхньої політичної діяльності і вважаємо, що вона слабо співвідноситься зі стандартами, які лежать в основі журналістської роботи.

Ми нагадуємо тим українським політикам, які в різні періоди своєї політичної діяльності піддавалися нападкам з боку влади, включаючи заборону на згадування в ЗМІ і показ в ефірі телеканалів, що вони завжди могли прийти до студії телеканалу "112 Україна" і вільно висловити свою точку зору, захистити свою репутацію та відповісти на всі спірні питання і звинувачення.

Тому ми вважаємо заяву наших колишніх колег необґрунтованою і такою, що суперечить загальній риториці про захист свободи слова та висловлення різних точок зору, а також про дотримання балансу думок в ефірі нашого телеканалу.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів