Командир частини у Волинській обл. заявив, що строковик повісився через захоплення Ніцше

Своєю чергою рідні не вірять у цю версію і думають про проведення незалежної судмедекспертизи

Громадське радіо

Командир військової частини у Володимирі-Волинському Волинської області, де вчора знайшли повішеним 25-річного військовослужбовця строкової служби Назара Баценка, Микола Андрощук упевнений, що хлопець вчинив самогубство. Про це він заявив у коментарі "Громадському радіо".

Він пояснив такий вчинок бійця тим, що хлопець захопився Ніцше, й інцидент ніяк не пов’язаний з військовою службою солдата.

"Самогубство чистої води. Людина займалася, цікавилася… як це називається… переселенням душ… Тому що він із двохсот солдат був найкращим, підготовленим, ніс службу на особливому об’єкті", - сказав Андрощук.

"Батько також сказав, що він був у відпустці і захопився Ніцше. А знаєте, Ніцше якщо читати, то в нього дуже багато негативу, який підводить до такого", - додав командир військової частини.

За його словами, Баценко три дні тому приїхав з відпустки. У тому приміщенні, де друг Назара знайшов його повішеним, на час трагедії більше нікого не було.

"Там двоповерхова будівля. Він сидів на першому поверсі біля входу, а цей (Баценко, - ред.) був на другому поверсі, в комп’ютері щось робив. Дивиться, довго нема. Піднімається, і він вже…", - розповідає командир.

При цьому у військовій частині наголошують, що це режимне приміщення, куди не так просто потрапити стороннім.

Водночас брат Назара Роман каже, що рідні не вірять у версію керівництва військової частини та думають про проведення незалежної судмедекспертизи.

Він також підтвердив, що рідним Баценка не дозволили бути присутніми під час проведення офіційної експертизи.

Він також сказав, що напередодні трагічної події його брат був дуже сумним. Однак свій стан з несенням військової служби не пов'язував.

Рідні Назара кажуть, що завтра-післязавтра відбудеться похорон.

Раніше повідомлялося, що на території військової частини у Волинській області повісився солдат строкової служби. Родичі кажуть, що він мав конфлікти з керівництвом та товаришами по службі.

Зазначимо, що Фрідріх Ніцше - відомий німецький мислитель, класичний філолог, композитор, поет, творець самобутнього філософського вчення, яке носить підкреслено неакадемічний характер і частково тому має широке поширення, що виходить далеко за межі науково-філософського співтовариства. Фундаментальна концепція включає в себе особливі критерії оцінки дійсності, які поставили під сумнів базові принципи діючих форм моралі, релігії, культури і суспільно-політичних відносин і, згодом, які позначилися в філософії життя. Будучи викладеними в афористичній манері, твори Ніцше не піддаються однозначній інтерпретації і викликають багато розбіжностей.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів